Okuma sorunlarını içerir. Hiç okuyamamadan, atlama, ekleme, ters çevirme, heceleyerek okuma gibi geniş bir yelpazede kendini gösterir.

Tıbbi tanı almış olsun ya da olmasın kurumumuzda etiketleme değil desteklemeye yönelik eğitsel değerlendirmeler yapılmaktadır.

Özel eğitime gönül vermiş, gelişmeyi, öğrenmeyi ve her zaman çocuklar için elinden gelenin en iyisini yapmayı hedefleyen eğitimciler için programlar.

Mesleki yeterlilik alanım içerisinde programlanmış öğretim uygulamalarını içerir.

Hakkımda

Okul öncesi ve ilkokul çağındaki çocukların öğrenme, dikkat ve gelişimsel sorunlarının çözümüne yardımcı olmak bu konularda ailelere, öğretmenlere ve çocukların eğitim sürecinde yer alan bireylere danışmanlık yapmak ve çocuklara eğitim desteği vermek amacıyla 2013 çalışmaya başladım.
Hem anne hem bir öğretmen olarak temel dileğim sağlıklı, mutlu, sevgi dolu ve vicdanlı çocuklar yetiştirebilmektir. Bu temel prensiplerimden vazgeçmeden çocukların öğrenme ile ilgili sorunlarının çözümüne yardımcı olmak, severek eğlenerek öğrenmelerini sağlamak ve uygun tekniklerle öğrenmeyi kolaylaştırmak, çalışma sürecimin basamaklarını oluşturmaktadır.

Bana Ulaşın

Öneri ve Taleplerinizi İletişim Bilgilerimizden İletebilirsiniz.

Cinnah Caddesi 76 / 2 Çankaya - ANKARA

+90 312 442 0 432

info@didemokek.com.tr